מי אנחנו?

ישראל סוכות כותב התוכנה ומנכ”ל החברה, התחיל את דרכו בשנת 1998 כמתכנת בחברת ‘מלם מערכות’ והיה שותף בין השאר לפיתוח תוכנות עבור בנקים (בנק הפועלים ובנק לפיתוח התעשייה), בתי הדין, האוניברסיטה הפתוחה, קוקה-קולה, רישום אוכלוסין של משרד הפנים של זימבבואה ועוד…

בשנת 2002 הקים ישראל בית תוכנה בוטיק שדאג לתת מענה אישי ומדויק לכל עסק (כעוסק עצמאי מורשה). וכך במהלך השנים בנה לעסקים ומוסדות לימוד תוכנות יעודיות אשר נותנות מענה אישי למגוון צרכי העסק והמוסד, כמו כן בנה מערכת הנהלת חשבונות המאושרת על ידי רשויות המס.

מה אנו עושים?

לאחר שנים של נסיון, והצטברות של חומר רב, בתחילת שנת 2014 ישראל החליט להרכיב את כל הידע הרב שנצבר לתוכנה מעודכנת ומחודשת, המתאימה למס’ רחב של עסקים ומוסדות לימוד.

‘איזי טקס’ מכילה פונקציות רבות הרלוונטיות לעסקים, עמותות, מוסדות לימוד, עיתונים, ייצור ומכירת רהיטים, אופטיקה, פאניות, וכדו’.

מלאכת מחשבת זו של הפיתוח נעשה יחד עם שאר צוות הפיתוח על מנת לחבר את כל הנתונים יחד ולתת להם את הממשק הנעים והיעיל ביותר.

אנו גאים להציג את תוכנת ‘איזי טקס’ המאפשרת לכל לקוח לקבל את המודול המותאם לעסק שלו.

למה אנחנו?

‘איזי טקס’ נותנת מענה מקיף ומלא לכל הצרכים בניהול עסקים ומוסדות לימוד, במחירים הטובים ביותר! כך שבעל עסק יכול לנהל הכל בתוכנה אחת, חוסך הרבה זמן, עובדים, כאב ראש ובשורה התחתונה – כסף.

התוכנה מותאמת למרחב גדול של עסקים.

כיום, יש בתוכנה מעל 73,000 שורות קוד (גדל כל הזמן), ומכיוון שחלק גדול מהלקוחות לא זקוקים לכל חלקי התוכנה, אשר נותנת מענה לכל רמות העסק: מעמדת המכירה (POS), ניהול מלאי דרך ניהול קשרי לקוחות (CRM), הוראות קבע, סליקת אשראי, הנהלת חשבונות, בינה עסקית וכו’,

לכן, יצרנו את התוכנה כמו פאזל, כל לקוח מקבל את הפונקציות הנדרשות לו בלבד כך שיש לו את כל מה שהוא צריך בצורה נוחה ונעימה לשימוש.

 במקרה הצורך נעשות התאמות מיוחדות לפי דרישת הלקוח בתוספת תשלום.

חזון החברה

אנו מאמינים שתוכנת 'איזי טקס' תהיה תוכנה מצוינת לעוד שווקים גדולים בעולם. אנחנו כבר עמלים להפוך את התוכנה לשפות נוספות ולעשות התאמות מיוחדות שיתאימו לשוק הבינלאומי כולל פיתוחים מיוחדים בתוכנה,

 על מנת להיות החברה המובילה ובעלת המענה הרחב ביותר לתוכנות לניהול עסקים.

הכל בעזרת השם יתברך