מי אנחנו?

ישראל סוכות כותב התוכנה ומקים החברה התחיל את דרכו כמתכנת בחברת מלם מערכות בשנת 1998 והיה שותף בין השאר לפיתוח התוכנות עבור בנקים (הפועלים ובנק לפיתוח התעשייה), בתי הדין, האוניברסיטה הפתוחה, קוקה-קולה, רישום אוכלוסין של משרד הפנים של זימבבואה ועוד…

 

בשנת 2002 הקים ישראל בית תוכנה בוטיק שדאג לתת מענה אישי ומדויק לכל עסק (כעוסק עצמאי מורשה). וכך במהלך השנים בנה לעסקים ומוסדות תוכנות יעודיות שנותנת מענה אישי למגוון צרכי העסק ומנוע הנהלת חשבונות מאושר על ידי רשויות המס.

מה אנו עושים?

במהלך השנים האלה הצטבר חומר רב וניסון רחב 

עד שבתחילת שנת 2014 ישראל החליט לקחת את כל החומר שנצבר ולהרכיב אותו בצורה מופלאה לתוכנה מיוחדת שיש בה את כל הפונקציות הרלוונטיות לעסקים, עמותות, חנויות אופטיקה, עיתונים, ייצור ומכירת רהיטים, פאניות מוסדות  וכדו’ ובנה את תוכנת איזיטקס המחודשת.

מלאכת מחשבת זו של הפיתוח יחד עם שאר צוות הפיתוח לחבר את כל הנתונים ולתת להם את הממשק הנעים והיעיל ביותר לכל לקוח ולקוח.

 

וכעת, אנו גאים להציג את מערכת איזי טקס מאפשרת לכל לקוח לקבל את המודול המותאם לעסק שלו

למה אנחנו?

כי כיום אנחנו נותנים מענה מקיף ומלא לכל צרכי ניהול העסק, שמתאים למרחב גדול של עסקים בתוכנה אחת, במחירים הטובים ביותר כך שבעל עסק מנהל את כל מה שהעסק צריך במקור אחד מה שחוסך הרבה זמן, עובדים, בלגן, כאב ראש ובשורה התחתונה כסף.

היות ולתוכנה יש כיום מעל 73,000 שורות קוד (וגדל כל הזמן) וחלק גדול מהלקוחות לא צריכים את כל התוכנה (שנותנת בעצם מענה לכל רמות העסק מעמדת המכירה (POS) וניהול מלאי דרך ניהול קשרי לקוחות (CRM), הוראות קבע, סליקת אשראי, הנהלת חשבונות, בינה עסקית וכו’)

לכן יצרנו את התוכנה בצורה כזו שהיא בעצם כמו פזל וכל לקוח מקבל את הפונקציות הנדרשות לו בלבד ובנוי בצורה כזו שיש לו את כל מה שהוא צריך בצורה נוחה ונעימה לשימוש.

 

 ובמקרה הצורך נעשות התאמות מיוחדות לפי דרישת הלקוח בתוספת תשלום.

חזון החברה והמשך ההתפתחות

אנו מאמינים שתוכנת איזיטקס תהיה תוכנה מצוינת לעוד שווקים גדולים בעולם ואנחנו כבר עמלים להפוך את התוכנה לשפות נוספות ולעשות התאמות מיוחדות שיתאימו לשוק הבינלאומי כולל פיתוחים מיוחדים

התכונה וניהול העסק על מנת להיות החברה המובילה ובעלת המענה הרחב ביותר לתוכנות לניהול עסקים.

הכל בעזרת השם יתברך

הלקוחות המרוצים שלנו

מוסדי עולם